Anioły i Demony

Wieczna Walka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-08-05 21:03:09

Saphira

Upadły Serafin

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 862
Punktów :   
Rasa : Upadły anioł
Wiek: 16 lat
Broń: Czarny miecz i sztylet
Cechy charakterystyczne: Blizna na ręce i na szyi

Scythe - dawniej Saphira

Kiedyś ...

Imię: Saphira
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat
Rasa: Upadły anioł
Hierarchia: Upadły Serafin
Stanowiska: Wojownik , Mściciel i Skrytobójca .
Charakter: Cicha i tajemnicza dziewczyna . Trzyma sie na boku prawie z nikim nie rozmawia . Dla bliskich miła, uprzejma i przyjazna . W walce bezwzględna . Nie odpuszcza . Przygnębiona wspomnieniami .
Historia: Kiedyś byłam inna ... Moi rodzice byli aniołami Światła ... Ale potem ... Coś się stało ... jakaś moc przemieniła mnie w upadłego anioła . Wygnali mnie i zostawili samą sobie .
Wygląd: Kruczoczarne włosy i krwistoczerwone oczy . Blada cera . Szczupła ... wygląda trochę jak chucherko ... ale radze nie dać się zwieść . Przy pasie noszę miecz z wygrawerowaną gwiazdą .
Ciekawostki: Potrafię przemienić się w wilka .


Nowe życie ... nowe wcielenie .

Imię: Scythe
Płeć: Kobieta
Wiek: 17 lat
Rasa: Upadły anioł
Hierarchia: Upadły Serafin .
Stanowisko: Mściciel , Wojownik i Skrytobójca .
Charakter: Nie ufa nikomu ... zamknięty w sobie anioł poszukujący odpowiedzi . Nie zna siebie , nie wie jaka jest . Wydaje jej się że miłą i przyjazna . Pragnie zabijac wrogów i bronić przyjaciół . Ma w sercu odwagę i zawziętość.
Historia: Nic nie pamiętam ... jedyne co to urywki i imiona . Obudziłam się na cmentarzu a przede mną stała dziwna postać . Jej słowa ... utkwiły jej w głowię: Masz na imię Scythe i masz 16 lat . Jesteś upadłym serafinem . Musisz naprawić błąd który popełniłaś w przeszłości . Demon , anielica światła i anielica upadła . Kiedy zakończysz zadanie powrócisz ...
Wygląd: Czarne włosy do ramion i fioletowe oczy . Blada cera i czarne skrzydła . Nie ma na razie broni ... Od nadgarstka do łokcia biegnie jej dziwna blizna . Na szyi ma także trzy ślady od pazurów .
Ciekawostki: W przyszłości odkryje że przemienia się w wilka .


Je fais comme si tout était normal ... Mais derrière mes sourires, mon regard, J'ai mal... Et je doute sans cesse, me délaisse, me déteste
J'ai besoin de me tester je suis prête a risquer le peu qu'il me reste Je briserais mes pensées Pour torturer mon âme, je me servirais
De ma haine comme une arme

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angels-and-demons.pun.pl